Date | Result | Opponent | Location | Status |
---|---|---|---|---|
Fri Nov 11 |
W
|
Central MN U15A
|
Blaine Super Rink
|
|
Fri Nov 11 |
T
|
Cottage Grove U15A
|
Blaine Super Rink
|
|
Sat Nov 12 |
W
|
Proctor Hermantown Mirage U15A
|
Blaine Super Rink
|
|
Sun Nov 13 |
L
|
@
Blaine U15A
|
Blaine Super Rink - Rink 2
|
|
Wed Nov 16 |
W
|
Woodbury 15U A Black
|
Apple Valley High School Arena
|
|
Sun Nov 20 |
W
|
Edina U15A White
|
Burnsville Ice Center - Rink 2
|
|
Wed Nov 23 |
L
|
@
Woodbury 15U A Black
|
Woog 1 (ag)
|
|
Sun Nov 27 |
L
|
@
Rosemount 15U A
|
RCC - Rosemount
|
|
Mon Nov 28 |
W
|
@
MVI-SP
|
Charles M. Schulz-Highland Arena - LRM Melnichuk
|
|
Fri Dec 2 |
W
|
@
MVI-SP
|
704 Kirkus St, Proctor, MN 55810 - St. Luke's Sports & Event Center - LRM Melnichuk
|
|
Sat Dec 3 |
W
|
Proctor Hermantown Mirage U15A
|
704 Kirkus St, Proctor, MN 55810, USA - LRM Pearson
|
|
Sat Dec 3 |
L
|
@
Duluth
|
704 Kirkus St, Proctor, MN 55810, USA - LRM Theis
|
|
Sun Dec 4 |
W
|
@
Duluth U15A
|
704 Kirkus St, Proctor, MN 55810, USA
|
|
Fri Dec 9 |
T
|
Rochester 15U A
|
AV-HAYES - LRM Caylor, Clock Bigalke, Scoresheet Bultinck, Penalty Anderson
|
|
Sun Dec 11 |
L
|
Hastings-Cottage Grove 15U A
|
AV-HAYES - LRM Dundon, Clock Dundon, Scoresheet Korkowski, Penalty Thies
|
|
Wed Dec 14 |
L
|
Woodbury 15U A Black
|
AV-AVSA - LRM Korkowski, Clock Gretz, Scoresheet Biglake, Penalty Dundon
|
|
Sat Dec 17 |
W
|
Alexandria 15A
|
AV-AVSA - LRM Melnichuk, Clock Defauw, Scoresheet Caylor, Penalty Melnichuk
|
|
Sun Dec 18 |
W
|
@
Hastings-Cottage Grove 15U A
|
Hastings Civic East (ag) - LRM Thies
|
|
Tue Dec 20 |
W
|
Rochester 15U A
|
AV-HAYES - LRM Bigalke, Clock Bultinck, Scoresheet Melnichuk, Penalty Defauw
|
|
Tue Dec 27 |
W
|
Wayzata Gold
|
TRIA Rink
|
|
Sun Jan 1 |
W
|
Mahtomedi-Roseville
|
AV-HAYES - LRM Bultinck, Clock Korkowski, Scoresheet Anderson, Penalty Pearson
|
|
Thu Jan 5 |
T
|
Rosemount 15U A
|
AV-HAYES - LRM Gretz, Clock Thies, Scoresheet Dundon, Penalty Bultinck
|
|
Sat Jan 7 |
W
|
@
Rochester 15U A
|
Rochester Graham Arena 3 (ag) - LRM Korkowski
|
|
Sun Jan 8 |
T
|
@
Rosemount 15U A
|
Rosemount Community (ag) - LRM Melnichuk
|
|
Fri Jan 13 |
W
|
Prior Lake
|
3211 Allendale Ave, Duluth, MN 55803, USA
|
|
Sat Jan 14 |
W
|
Proctor Hermantown Mirage U15A
|
120 South 30th Avenue West, Duluth, MN 55806, USA
|
|
Sat Jan 14 |
L
|
Stillwater Red U15A
|
120 South 30th Avenue West, Duluth, MN 55806, USA
|
|
Sun Jan 15 |
L
|
Duluth U15A
|
350 Harbor Dr, Duluth, MN 55802, USA
|
|
Tue Jan 17 |
W
|
Hastings-Cottage Grove 15U A
|
AV-HAYES - LRM Dundon, Clock Caylor, Scoresheet Thies, Penalty Korkowski
|
|
Fri Jan 20 |
T
|
@
Woodbury 15U A Black
|
MHealth East (ag) - LRM Caylor
|
|
Sun Jan 22 |
W
|
@
Hastings-Cottage Grove 15U A
|
Hastings Civic East (ag) - LRM Thies
|
|
Sun Jan 29 |
W
|
Rosemount 15U A
|
AV-HAYES - LRM Bultinck, Clock Anderson, Scoresheet Caylor, Penalty Gretz
|
|
Fri Feb 3 |
W
|
@
Central MN U15A
|
4404 23rd Ave S, Fargo, ND 58103, USA - Armstrong - LRM Gretz
|
|
Sat Feb 4 |
W
|
Fargo Freeze 15UA
|
4404 23rd Ave S, Fargo, ND 58103, USA - Armstrong - LRM Bigalke
|
|
Sat Feb 4 |
L
|
Alexandria 15A
|
831 17th Ave N, Fargo, ND 58102, USA - LRM Korkowski
|
|
Sun Feb 5 |
L
|
Orono
|
Cornerstone Bank Arena, 23rd Avenue South, Fargo, ND, USA
|
|
Sat Feb 11 |
T
|
@
Rochester 15U A
|
Rochester Graham Arena 4 (ag) - LRM Thies
|
|
Tue Feb 21 |
W
|
Woodbury 15U A Black
|
Cottage Grove Ice Arena, 80th Street South, Cottage Grove, MN, USA - West Rink
|
|
Fri Feb 24 | - |
Rosemount 15U A
|
Cottage Grove Ice Arena, 80th Street South, Cottage Grove, MN, USA - West Rink
|
5:30 PM CST |
Fri Mar 3 | - |
Forest Lake U15A
|
636 E 66th St, Richfield, MN 55423, USA - Rink 1
|
12:00 PM CST |
Sat Mar 4 |
L
|
Minnetonka Black U15A
|
636 E 66th St, Richfield, MN 55423, USA - Rink 2
|
|
Sat Mar 4 | - |
@
Stillwater U15A Black
|
636 E 66th St, Richfield, MN 55423, USA - Rink 2
|
6:00 PM CST |